Sostinės savivaldybės įmonė UAB „Grinda“ atnaujina teikiamas paslaugas – prižiūrės ne tik Vilniaus gatves, bet ir pastatus: administruos ir atliks jų techninę priežiūrą už viešąjį interesą atitinkančią kainą.  Savivaldybės kontroliuojama bendrovė suinteresuota skaidriai efektyviai ir taupiai valdyti kiekvieno savivaldybės namo šilumos ūkį, mažinti pastato išlaikymo sąnaudas.

Šiandien sostinės Tarybos posėdyje buvo patvirtintas UAB „Grinda“  paslaugų maksimalus tarifas, ir nuo šiol bendrovė galės konkurencingai dalyvauti viešuose konkursuose su kitais komerciniais paslaugų teikėjais. „Grindai“ tai nėra visiškai nauja veiklos sritis, įmonė pastatų priežiūra rūpinosi dar iki 2011 metų.

„Šiuo metu daugybė vilniečių nėra patenkinti pastatų priežiūros kokybe, skundžiasi, kad ji nėra kompleksinė, trūksta skaidrios kainodaros. Tuo tarpu „Grinda“ turi patirties prižiūrėti pastatus kompleksiškai ir yra pasiruošusi tai atlikti už ekonomiškai pagrįstą konkurencingą kainą. O dėl didesnės konkurencijos visada laimi tik vartotojas,“ – sako Vilniaus mero pavaduotojas Valdas Benkunskas.

Planuojama, kad UAB „Grinda“ prižiūrės ne vien daugiabučius gyvenamuosius namus, bet ir verslo ar viešojo sektoriaus pastatus. Papildomos įmonės pajamos galės būti nukreiptos kitoms miesto plėtros, švietimo ar socialinėms programoms finansuoti.

„Įvertinę bendrovės išteklius ir galimybes, matome daug galimybių naujai veiklai, o atsinaujinančios bendrovės darbuotojų kvalifikacija leidžia teikti daugiau vilniečiams naudingų paslaugų,“ – teigia Kęstutis Vaicekiūtis, UAB „Grinda“ direktorius.

UAB „Grinda“ skaičiuoja, kad neviršydama maksimalaus – 0,193 Eur / kv. m (be PVM/ per mėn.) tarifo galės teikti kompleksines paslaugas: šilumos punktų , šildymo ir vėdinimo, šalto ir karšto vandens tiekimo, nuotekų šalinimo, priešgaisrinės saugos sistemų ir pastatų techninę priežiūrą, energijos sąnaudų stebėjimą.

Bendrovė planuoja plėtoti veiklą dalyvaudama viešuosiuose konkursuose ir pasiūlyti mažesnes  pastatų bei jų inžinerinių sistemų priežiūros kainas vilniečiams.

____

Vilniaus miesto savivaldybės sudarytoje programėlėje-žemėlapyje galite gauti daug vertingos informacijos apie administruojamus namus sostinėje:
http://maps.vilnius.lt/maps_vilnius/