Netrukus pasirodys pirmieji rimtesnio konkuravimo ženklai tarp partijų ir paskirų asmenų, kurie ruošiasi 2019 m. savivaldybių rinkimams. TS-LKD į pastaruosius rinkimus žengia su siekiu turėti atvirus kandidatų į merus rinkimus trijuose didžiuosiuose miestuose. Tam buvo pritarta praėjusį birželį vykusioje partijos ilgojoje taryboje.

Spalio mėnesį vykusiame TS-LKD Vilniaus miesto skyrių tarybos posėdyje buvo nuspręsta, kad kandidatai į atvirus mero rinkimus bus keliami skyriuose, tačiau galutinis kandidatų sąrašas turi būti patvirtintas Vilniaus sueigos taryboje iki vasario 5 d.

Kiekvienam skyriui rekomenduojama iškelti ne daugiau kaip 3 kandidatus. Į sąrašą gali būti įtraukti ir nepartiniai, tačiau partiją palaikantys asmenys. Kandidatais nerekomenduojama siūlyti Seimo narių, išrinktų vienmandatėse apygardose.

Reziumuojant vykusį susitikimą, iki 2018 m. sausio vidurio Vilniaus miesto TS-LKD skyriai yra įpareigoti iškelti kandidatus ir suformuoti galutinį kandidatų sąrašą nuo visos TS-LKD Vilniaus skyrių sueigos tarybos.

Balsavimas atviruose TS-LKD kandidatų į merus rinkimuose vyks balandį.