„Vilniaus energija“ vakar išplatino pranešimą, ragindama sudaryti ginčų sprendimo grupę. Anot bendrovės, savivaldybė tik paskutinę minutę informavo ją apie pakeitimus dokumentuose, ruošiamuose organizuoti techninės įrenginių būklės įvertinimo eskperto pirkimą.

Pagal 2002 m. šilumos tinklų nuomos sutartį, numatyta, jog visos šalys – „Vilniaus energija“, „Veolia“, „Vilniaus šilumos tinklai“ ir savivaldybė – turi bendru sutarimu pasamdyti techninį ekspertą, padėsiantį įvertinti turtą nuomos sutarties pabaigoje.

Šis klausimas buvo pradėtas kelti dar praeitų metų pabaigoje ir „Vilniaus energija“ išreiškė poziciją, kad iš savo pusės galime imtis ruošti visą dokumentaciją konkursui. Galiausiai, tik pradėjus derinti technines specifikacijas „Vilniaus energija“ tarsi pabudo ir susidomėjo, kodėl konkursą skelbs būtent savivaldybė, kodėl techninės sąlygos vienokios, o ne kitokios.

Turint omeny, kad šie metai skirti įgyvendinti svarbiems techniniams sprendimams prieš šilumos ūkio perėmimą, kur bus labai reikalingas visų šalių geranoriškumas, toks „Vilniaus energijos“ piktnaudžiavimas sutartimi ir procedūriniais dalykais jau dabar kelia didelį susirūpinimą ir tikrai nelengvina viso proceso.

Daugiau skaitykite: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/energetika/valdas-benkunskas-dar-vienas-vilniaus-energijos-bandymas-irodyti-kaip-valstybe-ja-skriaudzia-664-579387