Seimo rinkimuose nekandidatuoju. Bet atidžiai seku rinkimų kampaniją ir sergu už Tėvynės sąjungos kandidatų komandą. Ypač Vilniuje, kur turime 13 patyrusių, patikimų ir gabių politikų, kandidatų. Vertų vilniečių pasitikėjimo.

Dalinuosi savo mintimis iš simbolinio Vilniaus komandos pristatymo renginio:

„Daugiau jėgos Vilniui”

Vilnius yra nuostabus miestas. Vilniuje yra patogu gyventi, Vilniuje gyvena puikūs žmonės. Išskirtinis vilniečių bruožas – jie atsakingai ir strategiškai renka savo atstovus rinkimuose.

Prisiminkime 2016 m., kai Vilniuje daugiamandatėje apygardoje TS-LKD kandidatų sąrašas sulaukė daugiau nei 30 proc. rinkėjų palaikymo. Laimėtos 8 vienmandatės apygardos.

Kai kurios pergalės šiose apygardose buvo itin simboliškos. Pavyzdžiui, Ingridos Šimonytės pergalė jau per pirmąjį turą Antakalnyje arba Monikos Navickienės pergalė Naujoje Vilnioje prieš Paleckį, kas po to jį privertė išsiryškinti, kaip Maskvos agentą.

Kad vilniečiai yra nuoseklūs rodo ir prieš metus Paulės Kuzmickienės pasiekta pergalė išankstiniuose rinkimuose Žirmūnuose. Tuomet įveiktas Socialdemokratų partijos pirmininkas Paluckas itin jautriai priėmė šį pralaimėjimą ir, kaip „tikras lyderis“, revanšo pabėgo siekti į Uteną.

Tikiu, kad po šių rinkimų TS-LKD turės dar vieną simbolinę pergalę Karoliniškėse, kai Radvilė Morkūnaitė – Mikulėnienė privers bėgti, o tiksliau sakant, išvažiuoti naujo asfalto keliuku poną Skvernelį. Ne tik iš Vilniaus miesto, bet ir iš Vyriausybės rūmų bei garsiojo kabineto 339.

Su TS-LKD Vilniaus komanda turime puikias galimybes siekti vilniečių pasitikėjimo ir laimėti visose 13-oje apygardų. Toks rezultatas būtų didelis jėgos postūmis ne tik Vilniui, bet ir visai valstybei.

O kad Vilnius turi daug jėgos – matome kasdien. Vilniuje palyginus neblogai susitvarkėme su pirmąja koronos banga, nors teko kovoti ne tik prieš virusą, bet ir prieš nuolat nuomonę keičiantį ir meluojantį operacijų vadovą. Šiek tiek ankščiau energetikoje susitvarkėme su rubikonu. Vilnius visada yra atviras politiniams disidentams. Nesvarbu, ar jie bėgtų nuo Lukašenkos režimo, ar, kaip Rokas Masulis, nuo liguisto Karbauskio persekiojimo.

Pagaliau atėjo metas susitvarkyti su sostinės ir visos valstybės pažangą stabdančiais valstiečiais. Neabejoju, kad Vilnius ir vilniečiai šiuose rinkimuose suteiks daug jėgos TS-LKD, o po rinkimų mes duosime dar daugiau jėgos Vilniui su busima konservatorių vyriausybe.

Politinė reklama