Vilniaus miesto savivaldybės vardu kreipėmės į Generalinę prokuratūrą prašydami ištirti, ar buvęs Vilniaus šilumos tinklų vadovas Arūnas Keserauskas galėjo piktnaudžiauti tarnybine padėtimi, pasisavinti įmonės turto bei padaryti jai arti 3 mln. EUR žalos.

Matant kai kurias veiklas, atliktas prie buvusio VŠT vadovo – įvairias paramos ir teniso aikštelių nuomos sutartis bei kitus sandorius – kyla klausimas, ar nebuvo veikiama savo ar trečiųjų asmenų naudai. Kalbame apie milijonus galimai iššvaistytų mokesčių mokėtojų pinigų, todėl norime, kad prokuratūra įvertintų, ar šios lėšos buvo išleistos teisėtai, o įtarimams dėl galimo turto iššvaistymo pasitvirtinus – pradėtų ikiteisminį tyrimą dėl žalos atlyginimo.

Vadovaujant A.Keserauskui, nuo 2009 metų pabaigos iki šių metų rugpjūčio pradžios pasirašytos abejotino reikalingumo sutartys, tarp jų – teniso aikštelių nuomos, viešinimo ir reklamos, taip pat 6 paskolos bankrutavusiai bendrovei „Air Lituanica“ sutartys, kurias pasirašant, bendrovė jau turėjo finansinių problemų. Nemažai abejonių kelia ir komandiruotės į užsienį, parama sporto klubams bei kitos neva reprezentacinės išlaidos.