Šiandien moksleiviai sugrįžta į mokyklas ir pradeda arba tęsia savo kelionę brandos link. Pakeliui įgyjamos žinios, suformuojamos ilgametės draugystės ir sukuriamos nepamirštamos akimirkos. Tai gyvenimo etapas, kurį atsimename visada, todėl paminėkime jį prasmingai ir atsiminkime, jog mokslas ir žinios ne apsunkina, o palengvina kasdienį gyvenimą.

Neužmirškime ir pedagogų, parodykime jiems pelnytą dėmesį, nes būtent jie visiems padeda žengti pirmuosius žingsnius mokslo ir gyvenimo keliais. Neapsiribokime gėlėmis, o pasistenkime palengvinti jų gyvenimą parodydami jiems daugiau pagarbos, ieškodami išeičių padidinti jų užmokestį už sunkų darbą ir suteikdami visokeriopą emocinės ir psichologinės pagalbos paketą.

Šių metų mokslo ir žinių diena – kiek kitokia. Koronaviruso kontekste verta permąstyti tolimesnę mokymosi tvarką, užtikrinant moksleivių, jų tėvų ir mokytojų saugumą. Išlikime budrūs ir sąmoningi – mokslo metai tik prasidėjo, tad norėtųsi juos užbaigti įprastai ir negrįžti į niekam nenaudingą, blaškantį ir rezultatams kenksmingą karantino rėžimą.

Su naujais mokslo metais!