Kadangi Olimpiada, Europos futbolo čempionatas, daugelis kitų sporto renginių dėl koronaviruso buvo atidėti, daugumai aistruolių dar teks palaukti išsiilgtų renginių. Tuo tarpu Vilniuje sugalvojome puikią alternatyvą, siekdami paskatinti visuomenę sportuoti bei stiprinti imunitetą ir startavome su kampanija „Tapk pats sau čempionu“. Tikimės, jog šis projektas paskatins miestiečius grįžti į sportinę formą po atostogų, o tuo pačiu ir padės nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusiam sporto sektoriui.

Laikas kilti nuo sofos, dėtis sportbačius ir eiti sportuoti! Na, o jeigu dar neapsisprendėte, kokia sporto šaka Jums artimiausia arba, kur galima ją išbandyti, apsilankykite projekto puslapyje:

https://vilnius.lt/lt/2020/08/28/vilnius-kviecia-tapti-sporto-cempionais/

Čia rasite testą, kurį išsprendus Jums bus parekomenduota tiek sporto šaka, kurios čempionais galite tapti, tiek ir vietos, kuriose galite ją išmėginti. Žinantiems ko nori, tačiau nerandantiems kur, apsispręsti padės interaktyvus žemėlapis, kuriame sužymėtos visos sporto paslaugas teikiančios įmonės.

Žinoma, atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją, rekomenduojama sportu užsiimti atsargiai, saugant save bei aplinkinius. Dažniau rinkimės sportą lauke, laikykimės saugaus 2 m atstumo, dėvėkime kaukes, stenkimės nekontaktuoti su nepažįstamais žmonėmis, o pajutus bent menkiausius sindromus – likti namuose ir susisiekti su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovais bei savo šeimos gydytoju.

Ruduo jau čia, tad stiprinkim imunitetą ir būkime sveiki ✌