Į naujas patalpas įsikeliančios Vytės Nemunėlio mokyklos atnaujinimui sostinės savivaldybė skyrė 100 tūkst. eurų, todėl rugsėjį vaikai galės pasitikti suremontuotose klasėse ir sutvarkytoje mokyklos aplinkoje. Nuo rugsėjo 1 d. Vytės Nemunėlio pradinė mokykla perkeliama iš nepritaikytų pradinio ugdymo mokyklos veiklai lopšelio-darželio patalpų Vokiečių gatvėje į bendrojo ugdymo mokyklai skirtas patalpas, esančias M. Daukšos g. 7.

Sostinės Senamiestyje įsikūrusi Vytės Nemunėlio pradinė mokykla iki šiol neturėjo erdvių sporto, aktų salių ir rekreacinių zonų, valgyklos, kiemo ir kitų edukacinių erdvių tinkamam ugdymo procesui užtikrinti. Vytės Nemunėlio mokyklos mokiniams persikėlus į buvusias Senamiesčio mokyklos patalpas, bus užtikrintas kokybiškesnis mokinių tolimesnis ugdymas ir sukurtos tinkamos mokymosi sąlygos.

Už savivaldybės skirtus 100 tūkst. eurų bus atremontuotos mokyklos klasės, sutvarkyti mokyklos lauko laiptai, mokykla bus aptverta tvora, įrengtas modernus lauko takų apšvietimas, pilnai sutvarkyta mokyklos aplinka. Kitąmet bus skirtas finansavimas ir mokyklos stadiono atnaujinimui.

Prieš tai šiose patalpose, į kurias įsikels apie 250 Vytės Nemunėlio 1-4 klasių mokinių, veikė Vilniaus Senamiesčio mokykla, kuri Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu nuo rugsėjo 1 d. bus prijungta prie Vilniaus Liepkalnio pagrindinės mokyklos.

Mokykloje, į kurią rugsėjį persikels Vytės Nemunėlio mokiniai, jau pakeisti langai, šiuo metu intensyviai vyksta ir kiti remonto darbai.